Ota yhteyttä:

CANNCOLOR GROUP
Kukonkoivuntie 8
15880 HOLLOLA
P. +358 3 880 9100
canncolor@canncolor.fi

Canncolor Oy

Marko Kautiainen

Toimitusjohtaja

+358 40 506 1289 marko.kautiainen@canncolor.fi

Jarmo Harkko

Myyntijohtaja

+358 40 510 9233 jarmo.harkko@canncolor.fi
Office Masters Oy

Toni Aaltonen

Myyntipäällikkö

Toimistotarvikkeet, ergonomia

Kanta-Häme, Varsinais-Suomi, Länsi-Uusimaa, Ahvenanmaa

+358 40 455 3903 toni.aaltonen@officemasters.fi

Jani Lackman

Toimistotarvikkeet, liikelahjat, ergonomia

Oulun lääni, Keskipohjanmaa

+358 40 455 3907 jani.lackman@officemasters.fi

Kristian Jussila

Toimistotarvikkeet, liikelahjat

Satakunta, Vakka-Suomi

+358 40 451 6348 kristian.jussila@officemasters.fi
Probind Oy

Kimmo Vänskä

Myyntipäällikkö

Liikelahjat, toimistotarvikkeet, ergonomia

Itä-Suomi

+358 40 455 3905 kimmo.vanska@canncolor.fi

Pasi Sillanpää

Liikelahjat

Kanta-Häme, Pirkanmaa, Pohjanmaa

+358 400 767 497 pasi.sillanpaa@canncolor.fi

Heikki Aakula

Liikelahjat, ergonomia

Varsinais-Suomi, Ahvenanmaa

+358 40 451 6345 heikki.aakula@probind.fi

Suvi Ritvanen

Liikelahjat, ergonomia, toimistotarvikkeet

Keski-Suomi

+358 50 476 5564 suvi.ritvanen@probind.fi

Harri Rantanen

Liikelahjat, toimistotarvikkeet, ergonomia

Päijät-Häme, Kanta-Häme, Kymenlaakso, Uusimaa

+358 40 450 8044 harri.rantanen@canncolor.fi
Selectop Oy

Krista Puronaho

Myyntipäällikkö, Fysioterapeutti, Ergonomia-asiantuntija

Ergonomia

Satakunta, Varsinais-Suomi, Pirkanmaa

+358 40 451 6349 krista.puronaho@selectop.fi

Antti Korhonen

Ergonomia

Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala

+358 44 757 5849 antti.korhonen@selectop.fi

Vesa Kaippio

Ergonomia, liikelahjat, toimistotarvikkeet

Lapin lääni

+358 50 452 4700 vesa.kaippio@selectop.fi

Copyright Canncolor Group Oy 2020